Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Skrūves vai ietvari? Abu risinājumu plusi un mīnusi

Divas populārākās žogu stiprināšanas uz stabiem metodes. Uzziniet par to svarīgākajām īpašībām.

Ja Jūs jautātu, kura stiprināšanas metode ir labāka, atbilde nav nemaz tik skaidra. Tas lielā mērā ir atkarīgs no žogu montējošās personas vēlmēm un pašu paneļu specifikācijas. Te būs pašas svarīgākās priekšrocības un trūkumi skrūvēm un ietvariem.

EL sistēma: āķskrūve un savienotāji

Šī montāžas metode prasa zināšanas un prasmesm kas ir iemesls, kāpēc tai parasti izmanto specializētus montāžas pakalpojumu sniedzējus. To raksturo procesa ātrums, ko ietekmē nepieciešamības trūkums, lai saglabātos attālums starp stabiem. Montāža ir ātrāka ja nav nepieciešami stūra stabi un ietvari. Abas žoga puses tie veidotas savienojot divus paneļus.

Ir vērts atzīmēt, ka stiprs un stabils savienojums starp paneļiem un stabiem ir praktiski bez atstarpēm starp šiem elementiem. Tā rezultātā paneļiem ir mazāka iespēja liekties uz vienu vai otru pusi.

Grūtības slēpjas tajā, ka montāžai ir nepieciešamas speciālas knaibles, kas padara procesu daudz sarežģītāku, jo īpaši ja Jums nav pietiekamas kvalifikācijas. Ir svarīgi atcerēties, ka paneļi nav uzstādīti us tsabu asīm, kas padara montāžu sarežģītāku ja Jums jau ir žoga pamati.

Saites: http://www.betafence.lv/iedvesma/iedvesma/skruves-vai-ietvari-abu-risinajumu-plusi-un-minusi

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.