Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Veidojiet savu pasauli ar Betafence gabioniem

Skaistas gabionu sienas vai puķu podi var piešķirt Jūsu īpašumam gaumīgu akcentu. Aplūkojiet arī mūsu cad bibliotēku.

Pirms dažiem gadiem šie ar akmeņiem pildītie metāla pinumi bija kas ļoti dārgs un eksotisks. Tie cilvēki, kam bija vairāk naudas, uzstādīja gabionus savos dārzos, kamēr mēs varējām par tiem tikai sapņot. Gabioni pēdējā laikā kļuvuši ne tikai populārāki, bet arī lētāki. No gabioniem tiek veidoti žogi, dārza instalācijas un vēl visas tās lietas, ko vien spējat iedomāties! Privātmāju īpašnieki bieži vien gabionus izmanto, lai norobežotos no kaimiņiem un ielas skaņām. Šāda tipa gabionos visbiežāk tiek iepildīti akmeņi, kurus iespējams gan iegādāties, gan salasīt pašam, tādējādi ietaupot naudu.

cad žogi Prakse rāda, ja cilvēki atrod arvien jaunas iespējas gabionu izmantošanai, piemēram, Budapeštā privātmājas īpašnieks gabionus iestrādājis koka žogā, tādējādi uzlabojot gan izturību, gan izskatu. Žogs tika veidots no akmeņiem, ko viņš par lētu naudu nopirka vietējās akmeņlauztuvēs. Gabionu žogs tika veidots kā 2 metrus augsta un 3 metrus gara siena. Dekorācijai viņš izmantoja nelielus baltus akmentiņus, ko novietoja uz zemes, pie žoga.
cad žogi Citā pilsētā, 30km no Budapeštas citas mājas saimnieks vēlējās 2 metrus augstu žogu, lai noslēptos no nevēlamiem skatieniem un skaņām. Viņa māja bija apmūrēta ar dekoratīvajiem ķieģeļiem, un tādēļ arī par gabionu pildījumu viņš izvēlējās šādas tipa ķieģeļus. Rezultātā radās 30 metrus garš žogs, kas pēc dizaina bija līdzīgs aiz tā esošajai mājai.
cad žogi Gabioni bieži vien tiek izmantoti ne tikai kā žogi, bet arī kā dizaina elementi dārzos. Lai parādītu gabionu neizsmeļamās iespējas, darziecības centrā, netālu no Budapeštas, tika izveidoti puķu podi no gabioniem, lai cilvēki redzētu cik skaisti un daudzveidīgi Gabioni patiesībā ir.

Atslēgvārdi – Autocad bibliotēka, Arhicad bibliotēka, Cad bibliotēka, Cad žogi, Cad vārti, Cad žogs, Žoga rasējumi, Vārtu rasējumi, autocad rasējumi, žogu paneļi dwg

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.