Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Betafence žogi un vārti skolu spēļu laukumos

Nožogošanas sistēmas Resitor Orlik (pieejami  arī žoga rasējumi) jau uzstādītas desmitiem bērnudārzu Polijā.

Pirms pāris gadiem Polijas valdība izveidoja valsts atbalsta programmu spēļu laukumu izbūvei pie skolām. Tika plānots, ka līdz 2012. gadam visā valstī tiks uzstādīti 1000 spēļu laukumi. Līdz šim jau simtiem projektu ir realizēti un skolēniem ir iespēja aktīvi kolektīvā pavadīt laiku pie skolas.

Šādiem spēļu laukumiem ir dažādas drošības prasības, ne tikai cilvēku drošības, kas atrodas laukumā, bet arī garāmgājēju drošības. Balstoties uz šo nosacījumu Betafence izstrādāja speciālu nožogojumu sistēmu sauktu par Orlik – „mazais ērglis”. Tā sastāv no stieples tīkla žoga Resitor Orlik zaļā krāsā, apaļiem vidus, gala stabiem, kā arī Fortinet vārtiem.

Resitor Orlik stieples tīkla žogi, pateicoties to mazajām acīm (30×30 vai 40×40) un stieples resnumam (3.5mm), ir ļoti izturīgi pret deformācijām, īpaši bumbas triecieniem. Šiem žogiem var uzstādīt vienviru vai divviru vārtus Fortinet, aprīkotus ar cilindriskās slēdzenes mehānismu un regulējamām eņģēm. Visi sistēmas elementi ir cinkoti un pārklāti ar PVC vai pulverveida pārklājumu, kas nodrošina ilgu darba mūžu bez nepieciešamības tos apkalpot.

Dažas no Orlik sistēmas uzstādīšanas vietām:

1. Orlik spēļu laukums Msazanā

autocad bibliotēka autocad bibliotēka

2. Spēļu laukumi Lopuznā

autocad bibliotēka autocad bibliotēka

3. Orlik spēļu laukums Boleslavā, netālu no Olkuszas

arhicad bibliotēka arhicad bibliotēka

4. Spēļu laukumi Bachovicē

cad bibliotēka cad bibliotēka

Atslēgvārdi – Autocad bibliotēka, Arhicad bibliotēka, Cad bibliotēka, Cad žogi, Cad vārti, Cad žogs, Žoga rasējumi, Vārtu rasējumi, žogi dwg, vārti dwg, stabi dwg

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.