Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Nožogojuma sistēma – vieglākais veids nožogošanai

Saskanīgs izskats un uzskatāma žoga līnija, vienkāršāka pirkšana un vieglāka uzstādīšana. Ieguldīšana gatavās žogu sistēmās ir tendence, kas ieguvusi popularitāti pēdējos gados.

“Es vispirms izvēlējos paneļus, pēc tam pielāgoju vārtus un ieejas un visbeidzot atradu pieskaņotus stabus, lai kautkā izveidotu žogu,” sāds ir mūsu iepirkumu process produktiem, kas daudzus gadus aizsargās mūsu īpašumu. Visa žoga salikšana bija laikietilpīgs process un tas prasīja katru elementu izvēlēties atsevišķi.

Tas ir iemesls, kāpēc arvien vairāk klientu iegādājas gatavas žogu sistēmas, ko rūpīgi izstrādājuši ražotāji. Mūsu portfolio sevī iekļauj pilnas sistēmas gan o tīkla, gan no paneļiem. Ja Jūs izvēlēsities vienu no tiem, Jums būs ievērojami atvieglots izvēles proces un īsāks laiks, kas nepieciešams montāžai.

Žogu sistēmu priekšrocības

Pilna sistēma sastāv no paneļiem vai žoga sieta, piemērotiem stabiem un aksesuāriem, kā arī ieejas vārtiem (divviru atveramajiem un dažos gadījumos bīdāmajiem). Jums tikai jāizvēlas vai patīk žoga modelis un izskats, kā arī vai tā īpašības (aizsardzības līmenis, augstums, pieejamās krāsas) atbilst Jūsu vajadzībām.

Saite: http://betafence.lv/iedvesma/nozogojuma-sistema-vieglakais-veids-nozogosanai/

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.