Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Labas idejas žogam

p1100136_thumb640x480

Jāizvēlas žogs jaunajai mājai, bet Jums nav ideju? Apskatiet visas paneļu un tīklu iespējas ko piedāvā Betafence.

Žogu sistēmas kļuvušas par privātmāju neatņemamu daļu. Tās ne tikai sniedz drošību īpašniekiem, bet arī pilda estētiskas funkcijas. Atkarībā no mājas īpašnieku nepieciešamības, viņi vainu izceļ to skaistumu vai efektīvi noslēpj to. Pirms izvēlaties vienu arī sev, apdomājat, kas ir labākais priekš Jums.

Apdomīga klasika

Ja Jūs vēlaties izcelt savu māju un dārzu, tad izvēlaties Bekaor Classic žogu paneļus, kas paredz vienkāršību un modernu izskatu. Tie ir izgatavoti no cinkotas stieples un veido stabilus un izturīgus laidumus un tie nodrošina augstu caurskatāmību. No attāluma tie šķiet gandrīz caurspīdīgi to zaļās krāsas dēļ. Ja Jūs papildus tos aprīkojat ar augšupejošām smailēm, tas aizsargās pret potenciālo iebrucēju vēlmi rāpties pāri žogam.

Mazliet privātuma

Bekafor paneļu sistēmas ļauj norobežoties no ārpasaules pateicoties Collfort un Nevada žogu pildījumiem. Tie ir neticami viegli uzstādāmi gan žogu paneļiem, gan vārtiem. To konstrukcija nodrošina privātumu Jums un Jūsu ģimenei, kā arī rada drošības sajūtu.

Collfort pildījums ir lieliska izvēle tiem, kam patīk būt tuvāk dabai. Tie ir izgatavoti no ziemeļu priedes koka, bet Nevada modelis no augstas kvalitātes PVC, kas ļauj Jums nokrāsot žogu tādā krāsā kā Jūs vēlaties.

Dekoratīvais aspekts

Ja Jūs sapņojat iegūt elegantu žogu, Jums jāizvēlas Decofor žogu paneļi, ieejas un vārti. Šī ir ideāla alternatīva metinātajiem žogiem, kas kļūst mazāk populāri un tie arī noteikti būs vieglāki un izturīgāki.

Budžeta pircējs

Cita žogu sistēma, kas kļūst ļoti populāra klientu vidū ir balstīta uz Pantanet Essential žoga sietu. Pantanet tīlu saimes produktiem ir raksturīgs taisnstūrveida acojums, kas padara tā izskatu līdzīgu žogu paneļiem. Turklāt tīkls ir pieejams modernā un eleganti metalizēta antracīta krāsā.

Metinātais Pantanet Essential tīklojums ir izturīgs un stiprs savas metināšanas tehnikas dēļ, ko izmanto tīkla vadu pievienošanai. Tie papildus ir pārklāti ar PVC, kas palielina sieta izturību pret koroziju un nav nepieciešamības papildus konservācija. Šim produktam ražotājs nodrošina 10 gadu garantiju.

 

Oriģinālās gabionu sienas

Iespējams jūs vēlaties atšķirties no saviem kaimiņiem? Ja jā, gabionu sienas ir jums īstā lieta. To oriģinālo izskatu, izturību un stabilitāti nodrošina paneļi un īpašie Zenturo stabi. Gabionu sienām ir skaņu izolējošas īpašības. Tā ir lieliska izvēle cilvēkiem, kas dzīvo līdzās ielām ar lielu auto intensitāti.

Avots: http://www.betafence.lv/iedvesma/475-labas-idejas-zogam

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.