Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Žogi, kas iedvesmo jebkuru un jebkad

Jebkurš žogs, kuru uzstādām ap mūsu īpašumu jāuztver kā jauna pozīcija mūsu iedvesmas radīšanā. Jebkura izmaiņa, kas tiek radīta mūsu videi maina arī mūs pašus. Piemēram žogs, kura galvenais uzdevums ir iežogot nedrīkst tiešā veidā radīt tādu iespaidu, citādi jutīsimies iesprostoti. Tomēr izvēloties žogu jāpatur prātā ir arī tā pamatfunkcija – teritorijas aizsardzība un ierobežošana, citādi Jūsu pirkumam nebūs ne jēgas, ne kādas īpašas vērtības.

Betafence žogi, gan tie, kas ir zaļi, gan antracīta, ir speciali veidoti, lai neierobežotu mūsu privāto teritoriju, bet tomēr aizsargātu mūsu īpašumu. Papildu tam Betafence žogus iespējams personalizēt izvietojot tajā pikseļus, kas padara žogu unikālu un neatkārtojamu. Ja esat tautisko rakstu piekritējs, Jūs varat pat rakstus izvietot žogā izmantojot Betafence lentas un pikseļus. Šāda tipa žoga izdekorēšanai nav nepieciešamas nekādas speciālas prasmes, to var izdarīt jebkurš.

Šāda tipa žoga dekorācijas neaizsedz skatu uz ainavu aiz žoga, bet lieliski aizsargā teritoriju no nevēlamiem ienācējiem vai iebraucējiem. Šāda tipa dekorācijas var ievietot arī visiem Betafence vārtiem un citām daļām, kas satur žoga ietvērumus. Šāda tipa ietvērumi īpašu nesadārdzina žoga cenu, bet ar savu vizuālo efektu noteikti atmaksā šos nelielos kapitālieguldījumus. Šajā gadījumā dizains nav nekas dārgs un ļoti ekskluzīvs,  dizains ir pašu radīts, sirdij tuvs

Papildu lieliskajam dizainam un personalizēšanas iespējām Betafence žogs ir arī ilgmūžības un stabilitātes simbols. Jebkurš Betafence produkts kalpos jums ilgus gadus bez papildus apkopes vai jebkādām raizēm.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.