Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Žoga renovācija ar Nylofor

Riciotes skolas sarkanā ķieģeļa sienas lieliski kontrastē ar zaļajiem Betafence nožogojuma paneļiem.

Dzīvo vēlreiz ar jaunu garšu

Apkaimē, ko dēvē par veco ķieģeļu noliktavu, Riciotes pilsētā joprojām atrodamas vecas rūpnīcas, kas saglabājušās kopš 1908. gada, Ražotnēs lielākoties tika veidoti dažāda tipa māla ķieģeļi, kas tika izmantoti celtniecībā gan tuvās, gan tālās vietās, un tās darbu turpinājušas līdz 1970. gadam. Rūpnīcu teritorijā tagad ierīkoti dažādi interešu pulciņi un pat skolas ēkas, kurās iespējams iegūt mūsdienīgu izglītību. Kā daļa no projekta tika saglabāti senie arhitektūras elementi. Tomēr ēkas tika renovētas un atjaunotas, kā arī tajās tika ieviestas arī daudz un dažādas mūsdienīgas tehnoloģijas, bez kurām nav iedomājama ēka šodien. Šādi risinājumi radīja ēku, kas izskatās vienkārša, bet tajā pat laikā lieliski harmonizē starp senatni un mūsdienām.

 

Moderna skola ar skaistu nožogojumu

Mācību iestāde veidota modernisma stilā un tā ir kā modernās arhitektūras paraugs tuvākā un tālākā apkaimē, ievērojot ne tikai esošās dizainiskās vērtības, bet arī ekoloģiskās un energoefektivitātes prasības, lai samazinātu gan būvniecības, gan ekspluatācijas ietekmi uz apkārtējo vidi. Arī vide ap skolu tika iekārtota tā, lai saglabātu esošo zaļo zonu un augus.

 

Nožogojuma paneļi

Skolas teritorijas atdalīšanai no parējās teritorijas tika izvēlēti askētiski un pavisam vienkārši žogi, kas lieliski iederas apkārtējā ainavā un padara visu kopējo dizainu maksimāli vieglu un modernu. Žogs tika veidots ar mērķi aizsargātu skolas teritoriju no nepiederošu personu pārvietošanās un dažādiem ielaušanās gadījumiem. Betafence ieteikums bija izvēlēties Nylofor 3D nožogojuma sistēmu. Pateicoties jaunajai un inovatīvajai pārklājuma tehnoloģijai Nylofor 3D žogiem garantēts ilgs darba mūžs. Lai nožogotu mācību iestādes teritoriju tika izvēlēts Nylofor 3D žogs 203cm augstumā, kas tiek uzstādīts uz stabiem ar kvadrātveida profilu. 200m garajā nožogojuma uzstādīti arī trīs vārti ar Nylofor pildījumu, lai nodrošinātu netraucētu gājēju pārvietošanos.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.