Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Vai ir vērts uzstādīt vārtu automātiku?

Šis raksts ir par vārtiem un to automātiku – vai tas ir izdevīgi un patiešām nepieciešami.

gate_automation_1

Arī pēc veramo vārtu iegādes, tiem var uzstādīt automātiku. Standartā veramie vārti ir  2.5 – 3.5 metri plati un salīdzinot ar slīdošajiem vārtiem, tie ir vieglāki, bet šāda tipa vārtiem problēmas var radīt laika apstākļi – karstums, lietus un zemas temperatūras.

Automātika, kas vārtu vērtnēm liek lidot!

Automātika nodrošina drošību un ērtu lietojumu. Automātiskos vārtus, izmantojot tālvadības pulti, iespējams atvērt ar vienu pogas spiedienu pat neizkāpjot no automašīnas, kā arī izmantojot tālvadības pulti ir iespējams kontrolēt vārtus atrodoties istabā, piemēram ielaižot atbraukušos ciemiņus. Izbraucot no pagalma vārti aizveras automātiski, tātad nav jāsatraucas par drošību. Šādi vārti ļaus Jums ietaupīt savu laiku, kā arī būtiski uzlabos Jūsu komforta līmeni, it īpaši, ja vārti tiek lietoti bieži. Rodas jautājums, un cik tad maksā šādi vārti?

Piemēram, Egidia 3D (3,5m gari un 2m augsti) slīdošie vārti ar automātiku izmaksā par 350 EUR vairāk kā identiski vārti bez automātikas. Šis aptuveni 50% vārtu sadārdzinājums pārveidojas par daudzu gadu komfortu, tādēļ, visticamāk, ka šis ieguldījums būs pamatots, jo tas novērsīs problēmas ilgus gadus manuāli atverot un aizverot vārtus.

Priekšrocības

Betafence automātiskajiem vārtiem nav nekādu negatīvo iezīmju. Piedziņas uzstādītājs ir uzņēmums FAAC vai Beninica, kas sadarbojas ar Betafence un piedāvā 2 gadu garantiju. Kā vēl viens pluss ir tas, ka papildus Jūs uzreiz varat iegādāties detaļas vārtiem, kas noderēs gadījumā, ja kāda no esošajām detaļām tiks bojāta, to ir ieteicams darīt, jo gadiem ejot tehnoloģijas attīstās un pēc gadiem konkrēti šis vārtu modelis var tikt neražots un tādā gadījumā atrast rezerves daļas būs ļoti sarežģīti.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.