Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Sporta laukumu nožogošana

Sporta kompleksa nožogošanas galvenās prasības un ieteicamie materiāli. Smelieties iedvesmu no EURO 2012 uzstādītajiem žogiem

sport_1

Speciālās žogu sistēmas, kas tika izmantotas Arēnā Gdaņskā, Donbasā un Doņeckā pierādīja savu augsto kvalitāti un izturību. Uzstādītās žogu sistēmas Čarkovas stadionā strikti atbilda UEFA EURO 2012 striktākajiem standartiem, kas garantē sporta kompleksa drošu izmantošanu, kā arī nodrošina cilvēku drošību jebkuros apstākļos.

Stadions ar lielisku nožogojumu

Donbasas Arēna Doņeckā ir izveidota kosmiska šķīvīša formā, un tā ir aizsargāta ar Nylofor 2D Super nožogojuma paneļiem, kas, dēļ smalkajām un īpaši izturīgajām stieplēm, nodrošina labu aizsardzību. Nylofor 2D Super paneļue standarta komplektācijai papildu tika pievienotas divas 8mm šķērsstieples. Nylofor 2D Super paneļi tika izvietoti uz dzelzs-oglekļa sakausējuma kvadrātveida D stabiem. Papildu tam žogā tika uzstādīti arī vārti ar Nylofor 2D pildījumu, kas noslēdz augstās izturības nožogojuma sistēmas kompleksu. Papildu tam tika uzstādītas vairākas cilvēku plūsmas kontroles sistēmas.

Žogu tīklojuma aizsardzības sistēma Čarkovā

Nylofor 2D Super paneļu tika izmantoti arī citā Ukraiņu stadiona nožogojumā, kurš, pateicoties tā interesantajai konstrukcijai, tika nosaukts par zirnekli. Ieejas stadionā tiek aizsargātas ar 100 veramajiem vārtiem (ieskaitot Trio un Trio Grande vārtus, kas ir izveidoti jaunizveidotā formā – centrālais panelis ir enkurots, bet tam blakus ir divas metāla vērtnes) ar īpaši izturīgām slēdzenēm. Betafence vārti domāti ne tikai paša stadiona aizsardzībai, bet arī futbola skolu, automašīnu stāvvietu un autobusa stāvvietu, kā arī citu saistīto vietu aizsargāšanai.

Sporta kompleksa drošuma uzlabošanai iespējams izmantot Nylofor 2D Super paneļus, kas tiek stiprināti pie metāla pēdām, piemēram, Publifor. Publifor paneļu lielā svara dēļ, tos nav iespējams pārvietot ar rokām, tomēr pateicoties speciālām cilpām, tos iespējams viegli pārvietot ar autoiekrāvēju vai citu smago tehniku.

Betafence žogi dažādās arēnās

Kamēr tiek apspriests stadiona nožogojuma dizaina, noteikti jāpiedomā pie ieejām uz izejām no stadiona. Ieejas un izejas nepieciešams aprīkot ar pret-panikas slēdzenēm, kas nodrošina ātru izkļūšanu no stadiona briesmu gadījumā.

Šāda tipa slēdzenes tika uzstādītas uz 80 vārtiem Arena stadionā, Gdaņskā. Šis stadions uzvarēja arī prestižajā vispasaules stadionu konkursā “Stadium Business Awards 2012” un tajā norisinājās trīs grupu spēles UEFA Eiropas Čempionātā 2012. gadā.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.