Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Spēļu laukums Sant’ Egidia Itālijā

Fortinet Super metinātais sieta žogs, kas uzstādīts spēļu laukumam, tika sertificēts Itālijas Olimpiskajā komitejā

Arvien augoša sporta būvju būvniecības drošība

Arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta Itālijas sportistu un un  skatītāju drošumam spēļu laukumos un stadionos. Jebkuram jaunuzceltajam sporta objektam Itālijā tiek veiktas rūpīgas pārbaudes ar mērķi uzlabot tā drošumu un drošību jebkuram tajā atrodošajam cilvēkam.

Stimgrie Fortinet Super metāla žogi

FortinetPateicoties Betafence žogu ilgajiem panākumiem sporta būvju nožogošanā Betafence tika uzticēts uzstādīt nožogojumu šai svarīgajai būvei. Metināto sietu sistēma tika piemērota kopā ar vienveramiem un divveramiem vārtiem. Pateicoties Fortinet Super žoga biezajām horizontālajām un vertikālajām stieplēm, kā arī mazajām sieta acīm, (50×50 mm), tas ir stingrs un izturīgs pret jebkurām deformācijām.

360mzaļas drošības

Sant ‘Egidio alla Vibrata stadionam izmantoti 2,5 metru augsti un 20 metru gari divdesmit žoga ruļļi. Sieta žogs tika uzstādīts uz 175 apaļām pēdām, kuras atrodas 2 metru attālumā viena no otras. Žogu augšējā daļa aprīkota ar liektu horizontālu sitieni, lai vēl vairāk uzlabotu žoga izturību. Lai labāk atbilstu stadiona kopējai ainavai Fortinet Super žoga sistēma apkārt stadionam tikaizvēlēta zaļākrāsā, kā jau Betafence žogiem tas ir ierasts.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.