Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Publisko pasākumu drošuma – barjeras un drošības paneļi

Gribi nožogot publiska pasākuma norises vietu? Izmantojiet populārās Tempofor sistēmas

Masu pasākumiem nepieciešama pavisam citāda pieeja drošības un perimetra aizsardzības jomā. Šāda tipa pasākumos ir obligāti nepieciešams nozōgot konkrētas teritorijas un norādīt konkrētus cilvēku pārvietošanās ceļus. Protams arī vispārējā doršība ir liels jautājums un problēma šādu pasākumu norises vietās.

Viens no drošības garantiem pasākumos ir nožogojuma un cilvēku plūsmas sistēmu ieviešana un izmantošana. Betafence mobilās nozōgojuma sistēmas iespējams izmantot gan tikai vizuāli norobežojot dažādas zonas, gan arī konkrēti norādot dažādu zonu robežas, piemēram,  VIP zonas un parasto apmeklētāju zonas robežas.

Pārvietojamaš Betafence barjeras

Labākā mobilo nožogojumu sistēma lai norobežotu apmeklētājus no izpildītājiem vai sportistiem ir Tempofor C4 nožogojuma sistēma. Žoga ilgmūžība tiek nodoršināta izmantojot jaunākās tehnoloģijas žogu pārklājumu un cinkošanas tehnoloģijas. Papildu tam žogiem tiek nodrošināta arī Betafence garantija, kas sedz daudz un dažādus boja’jumus un problēmas, kas var rasties žoga ekspluatēšanas laikā.

Izdosies!

Nožogojuma sistēma, kas veidota no Tempofor paneļiem ne tikai izveidos skaidri redzamu zonējumu dažādām cilvēku mazām, bet arī būs spējīga aizturēt cilvēku pūļa spiedienuC4 Tempofor barjeras ir spējīgas izturēt ne tikai vieglu cilvēku spiedienu, bet arī pamatīgas cilvēku masas, kas var rasties masu pasākumos vai citos publiskos apmeklējumos.

Pūļa kontroles barjeras

Lai aizsargātu teritoriju no pūļa ietekmes iespējams izmantot arī Tempofor C1 un C2 Medium nožogojuma barjeras (abas versijas veidotas ar mērķi kontrolēt gājēju plūsmu), ja ir nepieciešams augstāks aizsardzības līmenis iespējams izvēlēties arī Tempofor C2 barjeras, kas veidotas ar 19 vertikāliem metāla stieņiem un īpašu savienojuma mehānismu, kas nodrošina ļoti augstu izturību pret dažādām ietekmēm uz žogu. ar C2 tipa berjerām iespējams veidot cilvēku plūsmas monitoringa sistēmas, ar kurām iespējams smalku uzraudzīt jebkura veida cilvēka plūsmas visā teritorijā.

Tempofor paneļi visām situācijām

Tempofor nožogojuma paneļus iespējams izmantot gan pasākumiem, kur nepieciešams tikai nodalīt teritorijas t.i. pasākumos, kuros nav nekāda pūļa plūsmas riska, gan arī pasākumos, kur nepieciešama augsta drošība un pūļa kontrole. Tempofor F paneļi speciāli ir veidoti ar smalkām acīm, lai ndorošinātu žoga un teritorijas nepieejamību dažādiem nevēlamiem cilvēkiem.

Mobilie turniketi un vārti

Pagaidu nožogojumu masu pasākumiem iespējams papildināt arī ar dažāda tipa vārtiem un turniketiem, lai veiksmīgāk kontrolētu cilvēku plūsmu un paaugstinātu drošību. jebkuriem no Tempofor sērijas žogiem iespējams pievienot īpaši veidotus Egidia slīdošos vārtus pildītus ar Nylofor 3D paneļiem. Vārtu nozīme šāda tipa nožogojumos nevar tik vairāk uzsvērta- tie ir ļoti svarīgi, jo cilvēku plūsmak aut kā ir jākontrolē, ne tikai jāierobežo.

Mobili un droši

Tempofor sistēmas ir ne tikai drošas un uzticamas, bet arī augsti mobilas. žogus ir iespējams ātri izjaukt, iekraut automašīnās un pārvietot uz citu vietu atkārtotai lietošanai. Žogi ir cinkoti un aizsargāti pret koroziju, kas nodrošinās žoga ilgu mūžu vēl daudzus gadus pēc tā iegādes.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.