Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Nodrošināta piekļuve Aleksandrijas stadionam

Labākā aizsardzība publiskajiem pasākumiem stadionos

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stadions pašā pilsētas centrā

Aleksandrijas centrā izbūvētais stadions, Spalto Rovereto laukumā. Tas ir gandrīz pilsētas centrā un rajonā ap stadioni ir daudz ēku, satiksmes un gājēju. Sacensību rīkošana šādā teritorijā nav vienkārša, jebkurš solis ir rūpīgi jāpārdomā un jāizplāno. Žogs izvietošana uz ielas vai ietvju aktīvajām dalām ir nopietns pasākums.

 

Augstas izturības Nylofor žogi

Vislabākajai aizsardzībai tiek izmantoti divi nožogojuma veidi, divas zonas. Zaļā zona no Nylofor 2D paneļiem ir pernmamenti piestiprināta pie kvadrātveida profila stabiem 2,43m augstumā. Lielāku stingrību žogam nodrošina stiprinājuma pēdas, kas pildītas ar betona masu.

 

Pārvietojamie Publifor žogi

Atsevišķas gājēju plūsmas tiek nodrošinātas abu komandu līdzjutējiem, tās nevienā brīdī nedrīkst sajaukties. Apkārtne ap stadionu ir nožogota ar Publifor mobilajiem paneļiem, kuru pēdas ir pildītas ar betona masu, lai nodrošinātu papildu stingrību. Publifor paneļus ir viegli novietot citā vietā izmantojot autokārus. Tos pēcspēlēm ir arī ļoti viegli demontēt. Šādā veidā ap stadionu ir uzstādīti 43m nožogojuma ar 4 vārtiem, kuros ir Nylofor 2D pildījums dzeltenā krāsā.

 

Nožogojums ar CONI sertifikātu

Publifor paneļi ir patentēti atbisltoši UNI 10121 un EN 13200/3 standartiem. Tie atbilst stingrām vadlīnijām, ko nosaka Itālijas Olimpiskā Komiteja (National Olympic Committee (CONI)). Visiem stadioniem Itālijā tiek piedāvāti risinājumi nožogojuma sistēmām. Līdz šim Publifor sistēmas ir jau uzstādītas lielākajos Itālijas sporta stadionos, kuros norisinās A un B, kā arī zemāku līgu spēles.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.