Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Dārzu arhitektūra izmantojot Betafence gabionus

Ainavu arhitektūrā viss tiek maksimāli tendēts un harmoniju un funkciju. Jebkurš elements kalpo ne tikai attiecīgā izskata radīšanai, bet arī dažādu funkciju pildīšanai. Šie objekti ietver strūklakas, statujas, pergolas, akmens dārzus, akmens grilus un citus objektus (piemēram dārza mēbeles). Papildu tam dārzā iespējams uzstādīt arī dažādus bērnu spēļlaukuma elementus un gabionu vai trapionu sienas.

zahrada_gabiony

Ainavu arhitektūras elementi nodrošina ne tikai labu dārza izskatu, bet arī lielisku tā funkciju un neierobežotas iespējas. Gabionu sienas ir īpaši labs piemērs funkcionālām mēbelēm, jo tās pašas par sevi, jebkurā veidā ir augsti funkcionālas.

Dažādi gabionu dizaini no stikla akmens un lampām

Nav svarīgi, kāds ir izmantotais sienu laukums, gabionu sienas no Zenturo gabioniem nodrošina oriģinālu izskatu. Gabionu konstrukcijas ir lieliska alternatīva dārza mēbelēm. Gabionus iespējams pildīt gan ar akmeņiem, gan stiklu un daudz ko citu, pat betona blokiem. Gabionu mēbeles veido lielisku atmosfēru jebkurā dārza ainavā. Īpašam efektam – izgaismojiet ar stiklu pildītus gabionus. Izgaismotie gabioni nodrošina tikai fona apgaismojumu, vai izgaismo dārza teritorijas aprises.

Vīteņaugi un gabionu sienas

Maziem dārziem piemērotas ir pergolas, kas veidotas no gabioniem un uz tām sastādīti dažādi vīteņaugi, kā arī no gabioniem veidoti puķupodi. Šādi gabionu elementi aizņem mazāk vietas kā parasti gabioni un tie noteikti nodrošina unikālu dārza izskatu. Jums ir pilnīga izvēles brīvība, kā aizpildīt savu gabionu elementu – tajos iespējams iepildīt, gan klasiskos elementus, piemēram, jebkāda tipa akmeni, gan citus elementus, kas ienāk prātā un kas ir spējīgi pietiekoši ilgu laiku izturēt atmosfēras iedarbību.

Komposta kaudzes aizsegs

Jebkurš dārza elements, kas vērts uz dārza funkcionalitātes uzlabošanu viennozīmīgi ir arī kā mazs mākslas priekšmets. Aizsedziet savu komposta kaudzi ar gabionu sienu, kas pildīta ar slāņos kārtotiem akmeņiem (vai jebkādu citu cietu objektu) un mizām – šāda kombinācija nodrošina lielisku aizsardzību pret komposta kaudzes izdalītajām smakām.

Izmantojot gabionu sienas iespējams veidot neierobežotu daudzumu dārza ainavu elementu un dizainu, robežu nav praktiski nekādu.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.