Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Četri dažādi žogi Horvātijas Akvaparkā

Securifor paneļi rūpējas par jaunatvērtā akvaparka teritoriju jebkurā situācijā

Vairāk nekā 2 kilometri žoga

“Šis brīnišķīgais ceļojums” – saka Betafence pārdošanas vadītājs par Horvātiju- sākās 2012. gada beigās. Uzņēmums Solaris nolēma izveidot milzīgu atpūtas kompleksu Šibenikas pilsētas Dalmācijas krastā: viesnīcas, kempingus, peldbaseinus un sporta laukumus. Līdz šim ar dažādu veidu mūsu žogiem ir aprīkoti  vairāk kā 2000 metri atpūtas kompleksa teritorijas.”

Ārpusē – drošais Securifor

Solaris Akvaparka pludmali iespējams apmeklēt tikai par maksu, tādēļ bija svarīgi  pasargātu to no cilvēkiem, kas vēlas piekļūt šai pludmalei  bez biļetes. Šim nolūkam tika izvēlēta Securifor 2D augstas drošības sistēma, kas ne tikai pasargā pludmali no bezbiļetniekiem, bet arī nodrošina lieliski aizsardzību arī dienas tumšajās stundās, kas pludmale ir tukša, bet viss ekipējums tāpat atrodas laukā. 2,4 m augstie paneļi tika uzstādīti 200 metru garumā uz profilētiem Bekafix Super pamatiem. Kāpšanu pāri Securifor paneļu žogam padara neiespējamu tā šaurās acis, bet tajā pašā laikā žogs ir caurspīdīgs, kas palīdz uzraudzīt teritoriju no jebkuras žoga puses.

Iekšpusē – Barofor paneļi

Solaris Akvaparks aptver plašu teritoriju, kurā novietotas vairākas iekārtas. Dažas no tām ir jānodala no citām, tāpēc šim nolūkam tika izvēlēta dekoratīvā Barofor Deco paneļu sistēma. 1,5 m augstie paneļi tika uzstādīti 260 metru garumā. Šādas teritorijas lieliski iekļaujas kopējā ainavā un nerada nekādu telpas smagnējumu.

Bekasport priekš sporta laukumiem

Telpas ir arī  spēļu laukumi futbolam un basketbolam, tāpēc žogiem jābūt  izturīgiem, bet vienlaikus tiem jāsamazina bumbas atsišanās radītais troksnis, lai netiktu traucēti viesi, kas uzturas tuvējās viesnīcās un tuvāko ēku iedzīvotāji, kam ikdienā jāklausās viss, kas akvaparkā notiek. Nylofor 2D Super paneļi ar dubultām horizontālām stieplēm tika uzstādīti uz taisnstūra pamatiem, kas aprīkoti ar speciāliem neoprēna ieliktņiem, kas pazemina skaņas līmeni. 4 m augstie paneļi tika uzstādīti ar 230 metru garumā. Turklāt Securifor 2D paneļu sistēma tika izmantota arī 240 metru garumā apkārt  tenisa kortiem. 3 metrus augstie paneļi tika uzstādīti uz Bekafix Super pamatiem.

Zenturo paneļi apvīti ar rozēm

Garākais žogs – 1180 metri – tika uzcelts ap atpūtas kompleksu. Tas tika veidots no 2 metrus augstiem Zenturo Super paneļiem, kuri uzmontēti uz taisnstūra pamatiem. Šie paneļi ir izgatavoti no pamīšus metinātām stieplēm, kas veido žoga acis divās dimensijās (100 x 50 līdz 50 x 50 mm). Turklāt šāds unikāls dizains tika dažādots ar sarkanām rozēm, kas apvijušās apkārt žogam.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.