Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Betafence žogi Johannesburgā

Aizskarot žogu tiek iedarbināti sensori, kas identificē objektu

Augstāko tehnoloģiju drošības risinājumi

Jaunākajā IFSEC izstādē Johannesburgā tika prezentētas jaunās FFT tehnoloģijas šķiedras. Kopā mēs radījām sistēmu, kas parāda iebrucējus un iedarbina signalizāciju. Kad apmeklētājs pieskaras vienam no žogiem, sensori, kas uzstādīti uz žoga ģenerē signālu, nosūta to serverim un termokamera tiek nofokusēta tiešu uz šo konkrēto vietu, tādējādi apskatot objektu infrasarkano krāsu spektrā, šādi iespējams ātri identificēt gan cilvēkus, gan dzīvniekus, kas pieskārušies žogam.  Viņa tēls ir redzams uz TV ekrāna, kas novietots uz stenda sienas.

Tehnoloģijas apvienojumā ar spēcīgu perimetra aizsardzību

FFT atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas tika pievienotas vairākiem Betafence žogu risinājumiem:

• Betaview (Securifor 3D BekafixSuperSecure posts)

Nylofor Medium Bekafix Secure posts

• PVC pārklājuma SecuriforDublo paneļiem uz tērauda stabiem

Visas trīs sistēmas ir ražotas Betafence ražotnē Paarl (Dienvidāfrika). Paneļi ir ražoti no izturīga tērauda stieplēm un pārklāti ar modernu PVC un poliestera pārklājumu. Tie ir uzstādīti uz augstas drošības pamatiem ar izcilu dizainu. Veselas sistēmas ir integrētas vienā, un kalpo par ļoti efektīvu profilaksi pret iebrucējiem, kas potenciāli var apdraudēt jebko, kas atrodas žoga otrajā pusē.

Aktuālās ugunsdzēsības un drošības Izstādes Johannesburgā

IFSEC ir izstāde par ugunsdzēsības un drošības produktu un pakalpojumu piegādātāju nozarēm. Atklāta pirms 20 gadiem, izstādē redzamas jaunākās tehnoloģijas un produkti, kas specifiski izstrādāti dažādu industriju vajadzībām.Izstāde notiek katru gadu pie Gallagher Konvencijas centrā Midrandā Johannesburgā. IFSEC piesaista dažādu būvniecības tehniku un visa veida aprīkojumu, ko brauc apskatīt valsts un pašvaldību sektoru ierēdņus, ieguves rūpniecību un karjeru izstrādes, finanšu sektoru, mazumtirdzniecību, ugunsdzēšanas darbus, dzīvojamās viensētas, apdrošināšanu, transportu, lauksaimniecību, ražošanu un inženieriju nozaru speciālisti.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.