Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Betafence nožogojums lidostai Durbanā

Augstas drošības sistēma Securifor palīdzēja King Shaka lidostai gatavoties Pasaules kausa izcīņai futbolā 2010. gadā.

Sagatavošanās futbola svētkiem

2010.gadā Dienvidāfrikā norisinājās Pasaules futbola čempionāts, līdz ar to bija paredzēta masveida futbola viesu un fanu ierašanās. Tā kā vecās lidostas Durbanā nevar tikt paplašinātas un modernizētas līdz nepieciešamajam līmenim, tika pieņemts lēmums būvēt pavisam jaunu struktūru.

Divi drošības līmeņi

Betafence uzvarēja konkursā par vispārējo līgumu par perimetra drošību King Shaka lidostā. Projekts tika sadalīta divās daļās:

• ārējā visas lidostas teritorijas nožogošana

• žogu uzstādīšana apkārt vairākām lidostas telpu ēkām.

Pirmajai daļai nepieciešama augsts drošības sistēma pret vandālismu un iespējamu piekļuvi iebrucējiem. Otrā daļa galvenokārt paredz norobežot dažas zonas un ēkas.

Augstas izturības Securifor žogs

Lai aizsargātu visu Durbanas lidostas teritoriju, no Securifor diapazona tika izvēlētas divu veidu augstas drošības žogu sistēmas: 358 Dublo un 358 Singleskin. Abas sistēmas ir uzstādītas uz pamata ar dubulti liektām stabu augšdaļām un spolēm ar dzeloņstieplēm. Pateicoties ļoti šaurām žoga acīm Securifor žogs ir grūti pārkāpjams, kā arī žoga stieples ir grūti pārkniebjamas. Vienlaikus žogs ir pilnībā pārskatāms, kas ļauj veikt video novērošanu. Securifor Dublo un Singleskin ieskauj arī degvielas bāzi un kontroles torni. Kopumā tika uzstādīti 10 km žoga.

Securifor 3D paneļi norobežo stāvvieta

Securifor žogs norobežo vairākas komerciālas zonas lidostas teritorijā. Zemāku risku dēļ bija iespējams uzstādīt arī Betaview sistēmu no Securifor. Paneļi tika uzstādīti uz Bekafix Super Secure pamata ar tērauda fiksatoriem, kas aprīkoti ar drošības skrūvi. Šī sistēma ir gaumīga, kā arī harmonizē ar arhitektūru un ēkām. Pateicoties poliestera pārklājumam paneļi ir izturīgi pret agresīvu vides ietekmi daudzu gadu garumā. Betaview sistēma ieskauj citas stāvvietas un vairākas sabiedriskās ēkas.

5 miljoni pasažieru viena gada laikā

King Shaka starptautiskā lidosta (KSIA) tika atklāta 2010.gada 1.maijā – vienu mēnesi pirms Pasaules kausa izcīņas futbolā. Tās uzbūvēšana izmaksāja aptuveni 900 miljonus dolāru. 2013.gadā lidosta apkalpoja 5 miljonus pasažieru, kuri ceļo ar 50.000 lidmašīnām.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.