Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Bērnu spēļu laukums Romā ar Palladio žogiem

Izcili skaisti un izskatīgi Betafence Palladio žogi

Drošība kā vienmēr pirmajā vietā

Itālijā nav īpašu norādījumu, kādiem jābūt žogiem apkārt ēkām un teritorijām, kur uzturas bērni. Galvenie aspekti drošības nodrošināšanai bērnu spēļu laukumos visiem ir zināmi:

– Žogā nedrīkst būt ar detaļām, kas var fiziski savainot bērnus;

– Žogiem jābūt grūti pārkāpjamiem, bērniem nedrīkst būt iespējas tos pārkāpt vispār;

– Attālumiem starp vertikālajiem profiliem (stieplēm) ļoti maziem, lai tajos nevarētu iesprūst bērna galva vai kāda cita ķermeņa daļa.

Palladio paneļu sistēmās visi šie norādījumi ir ievēroti.

 

Nevajag aizmirst par estētiskumu

Bērnudārzos un rotaļu laukumos bērni pavada lielāko dienas daļu. Protams, svarīgākais ir šo vietu drošība, bet arī žoga izskats spēlē lielu lomu. Izskatīgi žogi un apkārtne bērnudārzā ir tikai kā skaista pilsētas vai lauku vide, bet arī  artava bērnu attīstībā – bērni, kas aug izskatīgā vidē ir daudz laimīgāki un kreatīvāki kā tie, kas tikuši ļoti ierobežoti un skaistumu daudz nav redzējuši. Jaunie itāļu Palladio paneļi savieno drošību, apaļas formas ar estētisku izskatu un stilīgu dizainu.

 

Privātie bērnudārzi ir droši un pievilcīgi

Diezgan plašs laukums ap privāto bērnudārzu Romā tika norobežots ar Palladio paneļu sistēmu. Paneļi melnā krāsā RAL 9005 tika uzstādīti uz taisnstūra pamatiem. Daži no pamatiem, kas atrodas pie ēkas sienām ir piestiprināti arī pie tām, tādējādi nodrošinot lielisku izturību un arī drošumu bērniem. Ieejas rotaļlaukumos ir nodrošinātas ar diviem Palladio vārtiem, kas pildīti ar tērauda loksnēm gaiša koka krāsā un tie aprīkoti ar slēdzenēm. Bērnudārzā tika izveidots žogs vairāk kā 60m garumā.

 

Palladio paneļu sistēma

Palladio nožogojuma sistēma tika izveidota un sistēma patentēta Betafence Tortoerto nodaļā. Šogad šī sistēma tika piedāvāta pārdošanā. Paneļi ir 2 metrus gari un 3 pieejamos augstumos (0.96; 1.16; 1.46m) un stabi 3 dažādos augstumos (1.5; 1.7; 2m), kā arī pieejami speciāli izveidoti vārti. Vārtus iespējams izvēlēties ar vienu (1.36m plati) vai divām(3.45m plati) izturīgām un dizainā atbilstošām vērtnēm. Pieejami arī slīdošie vārti platumos 3, 4, 5.5 metri. Visa nožogojuma sistēma pieejama divās krāsās – melnā un pelēkā, vai arī veicot specpasūtījumu arī citās.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.