Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Automašīnas Dienvidāfrikas autosalonos ir drošībā

Betafence žogi ap autosalonu sniedz ne tikai drošību, bet arī  lieliski papildina autosalona ārējo izskatu.

Autosalonu drošība

Auto salonu īpašnieki saskaras ar šadu dilemmu: kā aizsargāt  automašīnas no iespējamajām zādzībām tajā pasā laikā nenoslēpjot tās no klientu acīm. Piemēram, betona vai koka žogi ir ļoti biezi un droši, bet tie ir necaurredzami, bet labākais risinājums autosaloniem ir stingri un vienlaicīgi caurredzami žogi.

Divi drošības līmeņi

Nylofor 3D  žogs ir piemērots, ja vēlaties prezentēt automašīnas drošā zonā. Šim žogam ir biezi vadi un horizontāli 3D līkumi, kas garantē augstu izturību pret bojājumiem un deformācijām. Žogam ir 200x50mm lielas acis.

Ja autosalons atrodas apdraudētā zonā, kā tas ir dažos Dienvidāfrikas reģionos, iesakām izvēlēties Betaview sistēmu, kurai ir “šauras acis”, kas novērš kāpšanu pāri žogam, bet tajā pašā laikā žogs ir caurredzams.

Ford, Mazda un Toyota Keiptaunas autosaloni

Toyota autosalonu Dienvidāfrikā ieskauj Betaview sistēma. Paneļi tika uzstādīti uz tērauda Bekafix Secure pamata un piestiprināti ar tērauda fiksatoriem. Žogs ir metāliskā antracīta krāsā .

Ford un Mazda Car Group Porter izstāžu zāles tika norobežotas ar Nylofor Medium 2,0 metru augstumā. Žoga paneļi tika uzstādīti uz kvadrātmetru liela pamata un piestiprināti ar metāla fiksatotiem. Žogs ir zaļā krāsā.

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.