Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Izvēle krīt uz bīdāmajiem vārtiem

Lēmums par labu bīdāmajiem vārtiem ir atkarīga ne tikai no pašreizējām tendencēm, bet arī no to izmantošanas ērtuma. Ērtība ir galvenais faktors, īpaši, ja izmantojat savus vārtus vairākas reizes dienā. Turklāt, ja izvēlaties bīdāmos vārtus, kas paredzēti jūsu žoga tipam, Jūs iegūstat pilnu nožogojumu sistēmu, kas ir vienota gan vizuāli, gan tehnoloģiski.

Kāpēc jāizvēlas bīdāmos vārtus?

  • Žoga spārns pārvietojas gar žogu, neaizņemot Jūsu piebraucamo ceļu, kas padara to ideālu sekliem zemes gabaliem, kur veramo vārtu uzstādīšanu ievērojami kavē garāžas izmantošanu vai stāvvietu uz piebraucamā ceļā.
  • Bīdāmo vārtu platumu var brīvi izvēlēties, ļaujot Jums veidot daudz plašāku iebrauktuvi Jūsu īpašumā nekā gadījumos, ja ir veramie vārti. Tas ir svarīgi, ja ir sarežģīti novietot vārtus perpendikulāri iebrauktuvei (piemēram, traucē cita veida infrastruktūra). Plaša iebrauktuve ļauj novietot arī divus transportlīdzekļus uz piebraucamā ceļa.
  • Bīdāmo vārtu izmantošana ir arī drošāka. Attiecībā uz veramajiem vārtiem, spēcīga vēja brāzma var aizvērt vārtus brīdī, kad Jūs iebraucat vai izbraucot no sava īpašuma un sabojāt Jūsu automašīnu.
  • Ja Jūs izvēlēsities automātisko vārtu versiju, par iebrauktuvi Jūs samaksāsiet mazāk nekā par veramajiem vārtiem.

Vienīgais bīdāmo vārtu trūkums ir to svars. Tos ir daudz grūtāk atvērt ar rokām, nekā veramos vārtus, tāpēc, izvēloties bīdāmos vārtus, Jums vajadzētu apsvērt automatizēto versiju. Jums to vajadzētu apsvērt, jo tos var ērti atvērt un aizvērt ar tālvadības pulti, ko Jūs noteikti novērtēsietsliktos laika apstākļos, kad iebraucat vai izbraucat no īpašuma tieši uz ielas vai vienkārši steidzaties. Vissvarīgākais, kas Jums ir jāzin ir tas, ka ieejas vārti ir ilgtermiņa ieguldījums. Ja joprojām neizlemjat par labu automatizētajai versijai, iedomājaties, vai pēc simtiem atvēršanu ar rokām Jūs domāsiet, ka iebrauktuve ir vajadzīga.

Saite: http://www.betafence.lv/iedvesma/izvele-krit-uz-bidamajiem-vartiem/

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.