Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Gabionu siena nevis betons

Vai vēlaties augstāko privātuma līmeni savā dārzā? Apsveriet žogu variantu, kas izgatavots no gabionu sienas.

114238s_1beka

Kad Jūs domājat par privātumu un slēpšanos no garāmgājēju skatieniem, Jūs, iespējams uzreiz domājat par Betonu. Šis žoga veids atdala Jūsu īpašumu gandrīz pilnībā no apkārtējās pasaules, nodrošinot Jūs ar mieru, klusumu un komfortu mājās un dārzā.

Betona žogi joprojām ir pārbaudīta vērtība, tie ir oriģināli un eleganti. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs vēlamies Jums piedāvāt alternatīvu: gabionu sienas, kas izgatavotas no Zenturo paneļiem.

Unikāls izskats

Viena no lietām, kas ļauj Zenturo sienām izcelties, ir to unikālais dizains, kas apvieno sevī Zenturo žogu paneļu un grozu iezīmes. Divi paralēli paneļi savienoti ar īpašiem stabiem un tad piepildīti ar Jūsu izvēlēto materiālu.

Pildījums pats par sevi jau izceļ Jūsu gabionu sienas žogu. Jūs varat piepildīt savas sienas ar akmeņiem, koku vai pārstrādātu stiklu. Tas ir atkarīgs no Jums un Jūsu gaumes. Svarīgi ir, lai materiāls atbilst visai dārza ainavai un priecē acis.

Otrs sienas elements, Zenturo paneļi, ir oriģināli paši par sevi, jo tiem ir trīs veidu ailes. Modelis tiek piedāvāts ar vairākiem pildījumiem: pikseļi un lentes, kas ļauj uz žoga panakt oriģinālas kombinācijas.

Saite: http://www.betafence.lv/jaunumi/novinky/nove/jaunumi/gabionu-siena-nevis-betons

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.