Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Efektīvi drošības risinājumi ūdens apsaimniekošanas iekārtām

Ūdens ieplūdes un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu aizsardzība ir garants lai pašvaldības pienācīgi nodrošinātu pakalpojumu funkcijas mājsaimniecībām. Mēs iesakām pareizos žogus, lai efektīvi aizsargātu šīs vietas.

Ūdens apsaimniekošana ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem, ko jāveic vietējām pārvaldes iestādēm katrā pilsētā un mājsaimniecībās. Tās ļauj saviem iedzīvotājiem izbaudīt tekošu ūdeni pārtikai un sadzīves vajadzībām privātmājās un birojos.

Katra elementa aizsardzība

Lai ūdens, ko piegādā iedzīvotājiem atbilstu visiem kvalitātes standartiem ir jānodrošina katra ūdens apgādes tīkla un kanalizācijas sistēmas elementa aizsardzība. Ūdens ņemšanas vietas, sūkņu stacijas, ūdens attīrīšanas iekārtas un notekūdeņu apsaimniekošanas augi būtu jāaizsargā ar attiecīgo žogu sistēmu.

Aizsardzība pret nevēlamiem apmeklētājiem

Žogu sistēmas nodrošina nepiederošu personu vai dzīvnieku neiekļūšanu ūdenssaimniecības vietās. Ūdens tvertnes neapzināti pievilina daudzas dzīvnieku sugas.  Ja tiem izdodas sasniegt kādu no ierīcēm, kas saistītas ar ūdens un notekūdeņu apsaimniekošanu, tie var izraisīt ūdens piesārņojumu, kas ietekmētu iedzīvotāju komforta sajūtu vai pat to veselību.

Uzdevums paneļiem

Šo uzdevumu vislabāk nodrošina žogu paneļi. Kas uzstādīti ap vietām, kas saistītas ar ūdens apgādes tīkliem un kanalizācijas cauruļvadu. Izturīgās žogu konstrukcijas dēļ tiem ir grūti uzrāpties.

Uzticams žogs

Starp daudziem žogu paneļu modeļiem iesakām pierādītus risinājumus, kas tiks gala ar uzdevumu iespējami labākā veidā:

Nylofor 2D Super paneļi – plakanie paneļi ar biezām stieplēm un augšupejošām smailēm;

Nylofor 3D paneļi – 3D paneļi ar augšupejošām smailēm;

Barofor paneļi – palisādes ar asiem mietu galiem.

Barofor palisādes paneļu īpašība ir vertikālas caurules ar pietiekoši platām atstarpēm, kamēr Nylofor laidumi ir konstruēti, lai attālums starp stieplēm būtu ļoti šauri. Kad žogs ir novietots ar augšupejošām smailēm, tas padara rāpšanos pār to ļoti nepatīkamu. Tā rezultātā neviens dzīvnieks neizlīdīs cauri un potenciālajiem robežpārkāpējiem ir neiespējami pārrāpties pāri žogam.

Papildināšana ar vārtiem

Katram žogu panelim jābūt vārtiem. Šajā gadījumā labākais risinājums ir Egidia HD un Robusta bīdāmie un veramie vārti: tie ir projektēti kā industriālas nozīmes vārti, kas paredzēti daudziem aizvēršanas un atvēršanas cikliem āra apstākļos.

Tādā veidā jūs varat saņemt efektīvu žogu sistēmu, kas aizsargās piekļuvi ūdens un notekūdeņu apsaimniekošanas vietām.

Avots: http://www.betafence.lv/iedvesma/469-efektivi-drosibas-risinajumi-udens-apsaimniekosanas-iekartam

Lejupielādēt katalogus

Žogu katalogi priekš AutoCAD 3D

Faili ir dažādās mapēs, atkarībā no to pielietojuma jomas.